Поради

Найбільша сирна піца – яка вона?

Піца – це улюблена страва багатьох, тому не дивно, що нас цікавлять її нові рецепти та останні версії. Оскільки вона здобула всесвітнє визнання та подається у мільйонах приміщень, існує десятки способів її приготування. Шеф-кухарі та любителі кулінарії щодня показують, що це різноманітна страва. Тож якщо вас цікавить піца на дровах – доставка LA П’ЄЦ швидко приготує й привезе вам справжній кулінарний шедевр.

Радість і задоволеність клієнтів постійно мотивують піцайоло, і не тільки на кухні. Команда доставки хоче, щоб ви могли дійсно насолодитися смаком і ароматом піци, яка приготована в печі на дровах за класичною італійською рецептурою. Саме тому вона постійно пропонує нові акції. Піци ніколи не буває багато: чим більше ви їсте, тим кращою буде ціна. Ви можете і зовсім отримати три піци у подарунок.

Нові доповнення, різні техніки замішування чи оригінальні соуси вражають багатством смаку. Ви можете вибрати не лише піцу, а й додатки до неї серед значної кількості інгредієнтів на сайті: https://lapiec-pizza.if.ua/. Також – замовити смачні салати й напої. А поки ви думаєте над вибором, ми розкажемо про найбільш сирну піцу у світі.

Новий рекорд Гіннеса

Варіант quattro fromaggi («Чотири сири») вже культовий. Не дивно, що роками існували ідеї впроваджувати все більше і більше додатків до піци. У Книзі рекордів Гіннеса є навіть категорія, яка називається «піца з найбільшою кількістю сиру». Нещодавно один із ресторанів Мельбурна вирішив прийняти виклик і зумів встановити новий рекорд.

Мабуть, спочатку ви уявили величезне тісто, покрите значною кількістю сиру. Однак це не було наміром австралійського шеф-кухаря. Він хотів, щоб готовий склад був передусім смачним, аби страву скуштували його клієнти й отримали від цього задоволення. Просте висипання кілограмів начинки на тісто навряд чи заохотить до її споживання. Зрештою піца збагатилася аж 154 видами сиру.

Як це можливо?

Кожен із вживаних видів був розроблений для додання неповторного смаку, тому з’явилися класичні сорти, такі як чеддер, горгонзола та гауда. Всі 154 типи були розплавлені в один величезний шар, щоб полегшити їх додавання, не перестаравшись із кількістю. Це також дозволило транспортувати сирний блок, розділений на шматки, на всю мережу ресторанів і включити в меню рекордну піцу.

Ресторани Австралії, сподіваючись підкорити серця гостей, запровадили інноваційний рецепт. Однак вони, напевно, не очікували такого великого успіху. Звістка про існування абсолютно нової версії сирної піци миттєво поширилася. Гурмани так полюбили новий пункт меню, що розкупили його всього за п’ять днів.

Піца, як і інші елементи італійської кухні, асоціюється насамперед зі смачною вечерею. Це калорійна страва через використання білого тіста й сиру, тому часто неправильно віддавати їй лише роль їжі швидкого харчування. Поласувати шматочком піци із сумішшю понад 150 видів сиру – цікавий досвід. Звісно, така страва виявилася дуже калорійною, проте незвичні смакові відчуття, напевно, були варті того, щоб скуштувати її.

Кнопка «Наверх»