Поради

Намалюйте картини для прикрашання свого житла самостійно

Прикрашати житло, роблячи його більш комфортним та затишним, давно вже аксіома. Але погодьтеся, адже набагато приємніше, коли квартира, будинок чи дача прикрашені предметами, які ви зробили своїми власними руками. Наприклад картинами. Хіба ви не хотіли б повісити на стіні в спальні картину, наприклад із зображенням моря, яку намалювали самостійно? Напевно, у багатьох є таке бажання, але немає навичок малювання. Таким людям ми хочемо розповісти про картини за номерами, намалювати які зможе кожен.

Чудовий декор, створений вашими руками

Ви тільки уявіть собі! Прийдуть до вас у гості друзі, пройдуть у вітальню і, побачивши ваш шедевр, спитають, хто ж намалював цю дивовижну картину? А ви їм дасте відповідь, що це ваша робота. Тільки уявіть, наскільки вони будуть здивовані! І для того, щоб намалювати за номерами картину вам не доведеться навчатися. Ви зможете зробити це одразу, приклавши до справи лише увагу та старанність.

Картина за номерами – це комплект, що включає все, що потрібно, щоб її зміг намалювати кожен. Комплект складається як мінімум із трьох обов’язкових елементів:

  • полотно із пронумерованими областями;
  • набір фарб із нумерацією;
  • зображення картини в мальованої вигляді.

Берете полотно, пензлик, фарби. І заповнюєте області на полотні квітами, які мають такі самі номери! Але це зовсім не забарвлення, як ви могли б зараз подумати. Це справжнісінькі картини, створюючи які ви відчуватимете себе художником. Адже вам потрібно буде і різні відтінки зробити одним кольором, і створити перспективу, якщо йдеться про пейзаж, і підвести один колір до іншого.

Одним словом, незважаючи на підказки, які дещо полегшать процес малювання і суттєво підвищать ймовірність відмінного результату, щоб його отримати, попрацювати все ж таки доведеться.

Картини різних тематик відомого виробника

Якщо ви бажаєте придбати та намалювати такі картини, ми рекомендуємо вам зупинити вибір на продукції української компанії Орігамі – https://kartiny-origami.in.ua/ru/  Протягом кількох років її фахівці виготовляють картини за номерами різних тематик: натюрморти, тварини, портрети, пейзажі, патріотичні та інші. Тому ви зможете підібрати потрібний вам варіант.

Купити товари компанії Орігамі ви можете в офіційному інтернет-магазині, який порадує не лише асортиментом, але також цінами, швидкою появою новинок та професійними консультаціями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button