Всесвіт

NASA: Люди переживуть космічний апокаліпсис

Наукові експерти NASA стверджують, що у людей з’являться всі шанси вижити під час і після космічного апокаліпсису. Людство отримає можливість переселитися на іншу планету.

Астрофізики підрахували приблизну дату кінця існування Сонячної системи, який може настати через кілька мільярдів років. До того часу Сонце розжариться до граничних температур, чим зменшить граничні зони існування живих організмів. В безпечній області виявиться Марс, на поверхні якого люди зуміють вижити і проіснувати на часовому проміжку близько 1,5 млрд років.

«Область, доступна до проживання, не є постійною величиною відносно часу або простору. Її межі змінюються щомиті з тією швидкістю, з якою збільшується випромінювана світність зірки. В допустимі межі постійно входять або зникають нові космічні тіла», – повідомив астрономічний фізик Ендрю Дж. Рашбі.

Крім Марса, в зону потраплять супутники планети Сатурн – Енцелад і Титан. За останніми даними, ці небесні об’єкти покриті льодом, але підвищення температурного режиму Сонця призведе до танення льодів і утворення океанів. Під інтерес вчених також потрапляють і екзопланети, що обертаються навколо червоних карликів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button