Всесвіт

NASA не досліджує Венеру з-за надвисоких температур

Учені з NASA розповіли, чому не бажають у найближчій перспективі дослідити Венеру. Це пов’язано з тим, що всі сучасні космічні кораблі при наближенні до неї згорять за секунди.

Довгий час вчені вважали, що Венера є чи не копією Землі і розглядали різні плани з її колонізацій. Проте пізніше астрономи з’ясували, що планета не придатна для життя людей, оскільки температура на її поверхні становить близько 500 градусів Цельсія, а повітря насичене азотом і вуглекислотою.

Також вулкани Венери виділяють потужні викиди діоксиду сірки. До того ж на планеті дуже потужний вітер. Одними з перших вчених, які направили до Венери свої зонди, були радянські астрономи, але як тільки апарати підлетіли до планеті, то зв’язок з ними зразу ж обірвався. Це сталося із-за дуже високого тиску на поверхні.

Пізніше вчені направили туди ще кілька модернізованих апаратів, але і вони відпрацювали всього лише 20 хвилин. Вчені NASA зазначають, що досі користуються даними своїх радянських колег при вивченні Венери. Вони вказують, що відправка місії на планету є дуже дорогим заходом і воно навряд чи окупитися, враховуючи всі ризики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button