Всесвіт

NASA опублікувало концепти колоній на Марсі

Фахівці NASA вперше продемонстрували концепти колоній на Марсі. Вони представили громадськості графічні зображення будівель для життя колоністів.

NASA опубликовало концепты колоний на Марсе

Зараз одразу кілька країн розробляють свої проекти щодо майбутньої колонізації Марса. Крім того, серед бажаючих підкорити Червону планету є і приватники-ентузіасти, такі, як Ілон Маск. Тим не менше, найбільш реальні шанси на реалізацію складного проекту має NASA. Космічне агентство протягом багатьох років веде збір необхідних даних і має технічно-матеріальну базу, яка дозволяє проводити розробки в цьому напрямку.

На даний момент фахівці підготували концепт житлового комплексу, в якому доведеться жити підкорювачам планети. Умови на ній не дозволяють існувати поза ізольованих приміщень. Відсутність атмосфери вб’є колоністів в лічені секунди. Крім нестачі кисню вони будуть піддаватися впливу сонячної радіації. Саме тому їх помешкання повинні мати дуже високий захист. При цьому будинку піонерів повинні вміти виробляти електрику і збирати воду. Все це закладено в новий проект. Куполоподібні будівлі дозволять людям виживати в складних умовах. Сонячна енергія дозволить вирощувати урожай, а також проводити наукові експерименти. По закінченні часу земляни стануть все більше заселяти четверту від Сонця планету і до 2100 року їх число досягне мільйона чоловік.

У NASA впевнені, люди зможуть створити колонії на Марсі і жити там порівняно добре, але для виконання задуманого не вистачає кораблів, здатних доставляти вантажі на таку відстань. Будівництво комплексів потребує великої кількості будівельних матеріалів. Саме над вирішенням даної задачі зараз працюють чимало людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button