Всесвіт

НАСА планує колонізувати Венеру – відео

Поки в світі обговорюють перспективи колонізації Марса, НАСА має намір здійснити амбітні плани, що стосуються перебування людей на Венері. Ідея може здатися божевільною, адже якщо на Марсі життя теоретично можливе, то вижити на Венері точно не вийде.

22-12-14-foto-600x407-1

Атмосферний тиск там перевищує земний у 90 разів. Температура досягає 450 ° С, а атмосфера Венери насичена не повітря, а діоксидом вуглецю. На планеті нерідко трапляються дощі з сірчаної кислоти, а ще там постійно вивергаються вулкани, б’ють блискавки і відбуваються землетруси. Незважаючи на всі ці, м’яко скажемо, мінуси, НАСА поставило перед собою мету в інтересах науки відправити на Венеру астронавтів для збору даних.

Програма підкорення Венери називається High Altitude Venus Operational Concept (HAVOS), що можна перекласти як “концепція вивчення Венери з великих висот”. Вона передбачає створення величезних повітряних куль, які повинні будуть розташовуватися в 50 км над поверхнею Венери. Конструкція вже отримала романтичну назву “Хмарне місто”. Планується, що саме тут і поселяться люди. В “Хмарному місті” буде 85% від гравітації Землі, а температура не повинна перевищити 80 ° С. Звичайно, таку спеку комфортною не назвеш, але за допомогою нових технологій цю проблему вирішити цілком реально.

[ads2] На планеті є можливість встановити спеціальне обладнання для збору сонячної енергії, щоб потім відправляти її на Землю. Саме тому Венеру поряд з Марсом зараз серйозно розглядають як об’єкт для колонізації. Якщо новий проект НАСА схвалять, то його чекає п’ятиступінчаста програма реалізації: спочатку на планету відправляться роботи-розвідники, далі піде орбітальна місія терміном в один місяць, третій етап – одномісячна місія всередині атмосфери Венери, четверта стадія – річна атмосферна місія, заключна стадія – заселення “хмар”.

Читайте також: Чи може Земля стати другою Венерою?

У НАСА стверджують, що заселення Венери здійснити простіше, ніж колонізацію Марса, хоча б тому, що вона розташована вдвічі ближче до Землі. До того ж кораблям, які полетять на Венеру, для посадки не потрібно буде виконувати спеціальні маневри.

Що стосується термінів, то новини про людей, що заселяють Венеру, надійдуть до нас, швидше за все, вже після реалізації програми Mars One. Про Марс людству відомо набагато більше, ніж про Венеру, так що його колонізація відбудеться швидше.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button