Всесвіт

НАСА показало падіння в “серці” туманності від першої особи

Аерокосмічне агентство показало, як би виглядала подорож у туманність Оріону. Про це повідомляє джерело.

У листопаді НАСА відзначає «місяць туманностей». У рамках проєкту вчені показали, як би виглядало падіння в саме “серце” туманності Оріона. Вчені створили вражаючу тривимірну візуалізацію на основі оптичних і інфрачервоних даних з космічних телескопів «Хаббл» та «Спітцер».

Туманності складаються з газу — в основному водню та гелію — і дрібного космічного пилу. Ці хмари є частиною міжзоряного середовища із надзвичайно низькою щільністю. Вони з’являються в місцях, де міжзоряне середовище стало досить щільним, щоб утворити хмари. Існує кілька типів туманностей, і кожна з них по-своєму унікальна. відбивна туманність, і навіть область зіркоутворення у сузір’ї Оріона.

Вона не тільки видна неозброєним оком, а і є найяскравішою дифузною туманністю та одним із найяскравіших об’єктів глибокого космосу. У яскравій центральній області туманності Оріона знаходяться чотири найбільші зірки в регіоні, всі вони розташовані у формі трапеції. Ультрафіолетове світло, яке вони випромінюють, вирізує порожнину в туманності та заважає зростанню сотень дрібніших зірок.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button