Всесвіт

НАСА показало справжній колір поверхні Юпітера

Дослідники з НАСА розповіли, як вони редагують фотографії космосу перед публікацією. Це робиться для мінімізації шуму і підкреслення деталей об’єктів.

Найчастіше вчені редагують фотографії космічних знімків для того, щоб підкреслити особливості об’єкта або передати колір, який невиразний для наших очей.

На лівій частині зображення, яке отримали за допомогою апарату НАСА “Юнона”, те, як Юпітер виглядає насправді. Справа ж збільшена насиченість кольору і контрастність, щоб надати різкість дрібним рис Юпітера. Вона також важлива для зменшення кількості шуму і приховування інших артефактів на фото.

Оригінал і відредагований знімок

“Це ясно показує деякі з найбільш інтригуючих аспектів атмосфери Юпітера, — заявили в НАСА. – Включаючи колірні варіації, що виникають через відмінності в хімічному складі, тривимірну природу вихорів Юпітера і маленькі, яскраві хмари, які утворюються в більш високих частинах атмосфери».

Цю фотографію зняли на висоті 5 300 км над Юпітером. У цей момент космічний апарат рухався зі швидкістю близько 209 000 км/год.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button