Технології

Біля берегів США з’являться підводні дата-центри

Компанія з США представила підводні дата-центри, які вимагатимуть менше енергії. Вони будуть такими ж потужними, як звичайні пристрої.

Компанія Subsea Cloud представила комерційний підводний центр обробки даних біля узбережжя США до кінця 2022 року, а також планує розгорнути його в Мексиканській затоці і Північному морі. Subsea планує спустити першу комерційну капсулу на воду до кінця 2022 року.

Розміщення модулів дата-центру під водою знизить споживання електроенергії й викиди вуглекислого газу на 40%. Це також зменшить затримку, дозволяючи розмістити дата-центр ближче до мегаполісів, багато з яких розташовані недалеко від узбережжя.

За словами засновника Subsea Максі Рейнольдса, компанія також може розгорнути 1 МВт потужності на 90% дешевше, ніж це потрібно для введення в експлуатацію 1 МВт на наземному об’єкті.

“Економія проявиться через меншу кількість матеріалів і меншої складності в плані розгортання і обслуговування, — зазначив Рейнольдс. – У мегаполісах, та й у сільській місцевості створення інфраструктури є складним і дорогим завданням: потрібно враховувати права на землю і дозволи, а робота йде повільніше і може бути дорожчою».

Установка в Порт-Анджелесі, яку назвуть “Жюль Верн”, буде складатися з одного контейнера, який буде виглядати як стандартний дата-центр. За даними компанії Subsea, всередині можна розмістити 800 серверів.

Компанія вже відкрита для будь-яких потенційних клієнтів або партнерів. Орендовані потужності розмістять на мілководді, їх навіть буде видно з порту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button