Всесвіт

NASA показало відео подорожі до Плутона (відео)

В честь дворічного ювілею місії «Нові Горизонти», яка досліджує карликову планету Плутон, Фахівці Американського космічного Агентства NASA змонтували два нових відео демонстраційного польоту космічного зонда навколо системи Плутона.


Обидва відео, створені на основі численних фотографій карликової планети та її природних супутників, були оприлюднені для широкої публіки в п’ятницю, 14 липня.

Обидва відеоролика допомагають глядачеві заочно побувати на борту станції Нові Горизонти і зробити фантастичну подорож по системі Плутона.

Один з поданих відеороликів зосереджений безпосередньо на самому Плутоні, починаючи з його гірської скелястій місцевості до південного заходу від 1 000-кілометрової рівнини, наповненої сухим льодом. Мова йде, звичайно ж, про знамените «серце Плутона». Офіційно ця місцевість називається Sputnik Planitia.

Інше відео зосереджує увагу глядача на найбільшому супутнику Плутона – Хароні. Харон перевершує за розміром і масою всі інші чотири місяця карликової планети.

На Хароні видно величезний каньйон під назвою Serenity Chasma, довжина якого становить близько 1 600 кілометрів завдовжки.

Відео прекрасні, однак якби глядачі дійсно знаходилися на борту автоматичної міжпланетної станції Нові Горизонти, вони бачили б Плутон дещо інакше. Вся справа в тому, що у відео спеціально збільшений масштаб зображення для того, щоб ми могли більш детально розглянути всі особливості карликової планети, Харона та інших його супутників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button