Всесвіт

НАСА приховує дані про існування інопланетян

Колишні співробітники НАСА і НАТО розповіли про те, які методи використовує агентство, щоб приховати існування інопланетян.

104b6479f677757cc539a1e79a354634
Інженер-механік доктор Бергран розповів, що НАСА спеціально затемнює фотографії Місяця, щоб публіка не змогла побачити на них нічого підозрілого. Одного разу він аналізував знімок цієї планети і побачив на ньому дивні об’єкти. Коли він доповів про це колезі, той зніяковів і сказав, що він гадав, вони достатньо затемнили об’єктив, щоб нічого не було видно.

Доктор О’лірі, який займався вивченням Марса і був присутній при створенні знаменитого знімка обличчя на Марсі, заявив, що знімок був відредагований, щоб розмити контури обличчя і зробити його схожим на природний феномен, а не на штучно створений об’єкт.

Сержант-майор НАТО у відставці Боб Дін розповів, що уряд знищив 40 відеороликів з кадрами програми Аполлон, в рамках якої відбулася пілотована посадка на Місяць. На втрачених відео був зображений сам політ, висадка на супутник Землі і переміщення людей по поверхні планети. Причиною знищення зйомок стало те, що їх визнали соціально і політично неприйнятними.

Донна Хейр, яка працювала на НАСА, стверджує, що астронавти регулярно стикаються з НЛО в космосі, але не можуть розповісти про це громадськості, так як в їх адресу надходять погрози від уряду.

Тим часом уфологи стверджують, що уряди країн Землі відкрили на них полювання. Останнім часом почастішали випадки загибелі конспірологів при підозрілих обставинах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button