Всесвіт

NASA пропонує бажаючим відправити своє ім’я на Сонці

Національне управління США з повітроплавання і дослідженню космічного простору (NASA) пропонує бажаючим взяти участь в історичній місії Parker Solar Probe по дослідженню Сонця. Вже майбутнім літом космічний апарат розміром з невеликий автомобіль відправиться до нашого світила. У завдання земного посланця входить вивчення частинок плазми близько Сонця і їх впливу на сонячний вітер. Крім того, апарат спробує з’ясувати, які механізми прискорюють і переносять енергетичні частинки.

Зонд Parker Solar Probe наблизиться до Сонця на відстань близько 9 його радіусів. Для захисту бортової апаратури від екстремальних температур буде використовуватися спеціальний щит товщиною 114 мм, створений на основі особливого композитного матеріалу.

І що найцікавіше: NASA надає кожному бажаючому можливість відправити до Сонця своє ім’я. Заявки приймаються від усіх жителів нашої планети. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму, вказавши в ній ім’я, прізвище та адресу електронної пошти. Запити будуть прийматися до 27 квітня. Зібрані імена будуть записані на мікрочіп пам’яті, який відправиться в історичний політ на борту Parker Solar Probe. Запуск апарату попередньо запланований на 31 липня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button