Всесвіт

Вчені: Земля не була сусідом Марса

Вчені після проведення певних досліджень заявили, що Червона планета формувалася в поясі астероїдів. Внаслідок цього Марс не міг виявитися «сусідом» Землі.


У свою чергу експерти зі Сполучених Штатів, Японії, Британії провели симуляції. У виданні Earth and Planetary Science Letters опублікували докладні результати дослідження про утворення Марса і Землі. Науковими працівниками побудовані спеціальні моделі, для визначення особливостей руху Марса в Сонячній системі. Автори проекту в результаті спостережень отримали додаткові відомості щодо особливостей космічного об’єкта. У свою чергу незаселена планета утворилося трохи далі Світила. Гравітаційне поле Юпітера пізніше «виштовхало» небесне тіло в поточне положення.

Вчені зазначають, що внаслідок особливостей руху Марса, наша Земля не виявилася «сусідкою» планети. В даний час у авторів проекту немає кращих доказів формування космічного об’єкта. У свою чергу цей космічний об’єкт має велику кількість можливостей формування, в яких наукові працівники раніше не були впевнені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button