Екологія

НАСА випустило карту ймовірних затоплень через глобальне потепління

 

Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору (НАСА) створило онлайн карту ймовірних затоплень в умовах глобального потепління.

Як зазначають у National Aeronautics and Space Administration, сервіс візуалізує наслідки майбутнього підвищення рівня Світового океану використовуючи дані звіту Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК), передає ecosphere.press.

На онлайн-карті користувачі можуть вибрати будь-яку точку Світового океану або берегових ліній і дізнатися, що станеться з цією територією у період з 2020 по 2150 роки.

Карта наочно показує прогнози авторів доповіді у зрозумілій формі, включаючи зміни температури, скорочення крижаного покриву і викидів парникових газів.

При створенні сервісу використовувалися дані супутникових знімків і наземних приладів, комп’ютерного аналізу і різних сценаріїв наслідків кліматичної кризи.

Доступний інструмент прогнозування рівня моря дозволить країнам підготуватись до можливих стихійних лих і облаштовували берегові лінії у містах.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button