Земля

NASA зафіксувало лякаючі температурні рекорди

NASA надала інформацію щодо температурного режиму квітня місяця 2016 року. Він є найспекотнішим за всю історію спостережень.

Згідно з повною інформацією щодо температурного режиму поточного 2016 року, вчені з NASA фіксують найспекотнішу погоду на Землі в даний період, і реєструються відхилення від норми більше ніж на 1% від середнього показника 1950 – 1980 років. Науковці та фахівці припускають, що подібна ситуація збережеться в передбачуваному «гарячому» майбутньому. В найближчому часі буде надано ретельний звіт з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень Сполучених Штатів Америки. Провідні експерти роблять небезпідставне припущення, що температурний режим поб’є всі рекорди в періоді останніх 12 місяців.

Метеоролог і фахівець у своїй сфері діяльності Ерік Хольтхаус дав інтерв’ю британському виданню The Independent, в якому розповів свої побоювання щодо майбутнього і зазначив, що такі статистичні дані його дуже лякають. Вчений також сказав, що ніхто не передбачав таких стрімких підвищень температур серед наукового товариства.

Глобальне потепління вже не просто слова і полеміка наукових фахівців. На даний момент температура піднялася на 25% від показника загального приросту з 1880 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button