Земля

НАСА заявило про астероїдну небезпеку для Землі

Вчені НАСА виступили із заявою, в якій попередили землян про те, що в будь-який момент Земля може піддатися астероїдному бомбардуванню і дізнаємося ми про це тільки тоді, коли астероїд впаде на поверхню планети.

c2688c42c850fc96863565b26c79f4ad
Вчені говорять, що в даний момент не існує ефективної системи виявлення космічних тіл, що наближаються до Землі. Ми повинні бути готові до того, що астероїди атакують нашу планету в будь-який момент і зовсім несподівано – без попередження. Вчені просто не в змозі попереджати про небезпеку заздалегідь.

Так, наука здатна побачити якусь кількість великих астероїдів на відстані до 100 тисяч світлових років, але навіть якщо таке космічне тіло буде виявлено, наука не в змозі точно розрахувати його траєкторію польоту.

У НАСА приводять в приклад знамените падіння Челябінського метеорита, який став повною несподіванкою для космічних агентств всіх країн. І така подія може повторитися в будь-який момент. Причому, якщо астероїд буде мати діаметр в 1 кілометр, це призведе до катастрофічних наслідків для всієї людської цивілізації.

У НАСА відзначили, що в атмосферу Землі щоденно потрапляє до 100 тонн різних космічних об’єктів, включаючи невеликі метеорити, космічне сміття і космічний пил і цей факт робить ймовірність виявлення космічної загрози заздалегідь, ще більш складним. Немає технологій здатних відстежити буквально все, що падає на землю з космосу.

Підводячи підсумок можна сказати, що по суті, фахівці НАСА зняли з себе всяку відповідальність за можливий катаклізм, який відбудеться з вини смертельного гостя з космосу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button