Всесвіт

NASA зупинила випробування телескопа Джеймса Вебба через пандемію коронавіруса

НАСА оголосило ще одну «жертву пандемії» коронавіруса. Випробування космічного телескопа Джеймса Вебба (JWST) у його головного підрядника в Каліфорнії були припинені. Раніше глава Управління наукових місій НАСА заявив, що криза з коронавірусом впливає на всі їхні програми.

В тому, що стало щоденним ритуалом, адміністратор НАСА Джим Бріденстайн в кінці дня опублікував повідомлення з великою кількістю новин про те, як коронавірус впливає на місію НАСА. Вчора було припинено виробництво і випробування системи «Космічний старт» і космічного корабля «Оріон» в космічному центрі Стенніс і складальному об’єкті Міхуда.

Сьогодні це JWST. Випробування приймача популярного космічного телескопа Вебба, з запізненням на кілька років і перевищенням бюджету на мільярди доларів, було заплановано в березні 2021 року, хоча деякі представники НАСА натякали на можливу затримку. Сьогоднішні дії майже напевно гарантують це.

Команда космічного телескопа Джеймса Вебба призупиняє інтеграцію і тестування. Рішення можуть бути скориговані, оскільки ситуація постійно змінюється.

Натхнення: v-kosmose.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button