Земля

На території Сирії знайдені сліди «Кінця світу», який стався 12 800 років тому

Археологи з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі виявили свідоцтва космічної події, вивчаючи предмети, знайдені в древніх археологічних розкопках Абу Хурейра в північній Сирії. Тепер ця ділянка знаходиться під озером Асаад, однак до 1974 року, це була вільна від води пустка. Багато з артефактів, зібраних тут на початку 1970-х років, розкривають загадкову історію.

Докази надходять у вигляді незвичайних скляних крапель, які були розбризкані на багатьох знайдених артефактах, таких як будівельний матеріал та кістки тварин. Для створення подібного матеріалу температура повинна бути вище 2200 ° C, що вказує на те, що стародавнє поселення постраждало від удару астероїда близько 12800 років тому.

«Така висока температура дозволила б розплавити автомобіль менш ніж за хвилину»,
– сказав в заяві Джеймі Кеннет, автор дослідження і заслужений професор геології в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі.

Аналіз розплавленого скла показав, що в нього входять мінерали, багаті хромом, залізом, нікелем, сульфідами, титаном і навіть багатим платиною і іридієм, які, за словами Кеннета, «зазвичай зустрічається під час ударних подій». Місто було знищене миттєво. Однак, схоже, що ця трагедія є частиною набагато більшої історії.

Ця дата знаменна. Цей час збігається з гіпотезою «Пізнього Дріаса», згідно з якою Північна Америка, Південна Америка, Європа і Західна Азія була вражена осколками астероїда або комети, що розпадалися, близько 12 800 років тому.

Судячи з незвичайної природи розплавленого скла, виявленого в Абу Хурейра, дослідники вважають, що воно було дуже близько до одного з фрагментованих ударів комети.

Натхнення: v-kosmose.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button