Фото

Наслідки потужних землетрусів у Новій Зеландії (фото+відео)

Землетрус магнітудою 7,8, який стався позвчора у Новій Зеландії, призвів до численних руйнувань будівель, доріг та інфраструктури, зсувів і цунамі. Після основного підземного поштовху, зафіксовано понад 150 афтершоків магнітудою від 5,4 до 6,3.

f0a546d3e906bed3db9fe19b4c77bb3b
Після вчорашнього землетрусу магнітудою 6,2, прорвало греблю на річці Кларенс на північ від Каїкори. Місцевим жителям рекомендовано якомога швидше піти на височину – вниз за течією річки рухається могутній потік води.

Влада повідомляє, що на даний момент відомо про двох загиблих в результаті землетрусів. Влада столиці країни Веллінгтону, оголосила про початок евакуації жителів деяких районів міста через небезпеку цунамі.

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джон Кі заявив, що ситуація в районі міста Каїкора після землетрусу є катастрофічною: “Там панує повне спустошення, думаю, потрібні місяці роботи для того, щоб все відновити.”

Каїкора – невелике місто на сході острова Південний, розташоване приблизно в 180 км на північ від Крайстчерча. В цьому населеному пункті живуть близько 2200 чоловік.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button