Екологія

Наслідки глобального потепління в одному відео

За допомогою відеоігрового двигунця Unreal Engine канал The Weather Channel створив барвисту симуляцію природних катаклізмів, які обрушаться на нашу планету до 2100 року.

Тінисті алеї перетворюються в підводні сади, серед яких ліниво плавають риби. Ліхтарні стовпи ледь видніються над водою, трохи освітлюючи темну гладь. Це – майбутнє, яке через кілька десятиліть стане реальністю.

Канал The Weather Channel скористався популярним ігровим двигунцем Unreal Engine і створив приголомшливу симуляцію доповненої реальності, яка наочно демонструє наслідки глобального потепління для всього людства. Сидячи на даху затопленого будинку, метеоролог розповідає про те, як до 2100 року розтоплені гірські льодовики та озера призведуть до масових повеней, якщо динаміка зміни клімату збереже таку ж швидкість, як і сьогодні.

Яскраве і до тремтіння реалістичне відео дозволяє повністю зануритися в похмуре майбутнє, де розбушувалася стихія зводить нанівець багато досягнень людства. Танення льодовиків, шторми і урагани, приливні хвилі, пожежі і посуха – ось з чим доведеться зіткнутися нашим нащадкам, якщо температура на Землі продовжить стабільно підвищуватися з року в рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button