Відео

Наслідки суперциклону в Індії показали в прямому ефірі (відео)

Владі Бангладеш вдалося евакуювати близько мільйона людей з їхніх будинків до того, як обрушився циклон Сітраг. Однак постраждалі все одно є.

Щонайменше дев’ять людей загинули після того, як циклон обрушився на Бангладеш. Майже мільйон людей евакуювалися зі своїх будинків, повідомили офіційні представники влади Індії у вівторок.

Циклони – аналог ураганів в Атлантиці або тайфунів в Тихому океані — є постійною загрозою. Однак вчені підкреслюють, що зміна клімату, ймовірно, робить їх більш інтенсивними і частими.

Суперциклон Сітранг обрушився на берег на півдні Бангладеш пізно ввечері в понеділок, але владі вдалося врятувати близько мільйона людей до того, як на нього обрушився ураган. “Дев’ять людей загинули, в основному в результаті падіння дерев, в тому числі троє з однієї сім’ї в східному районі Кумілла», — повідомив агентству «Франс-Прес» урядовець Джебун Нахар.

Секретар Міністерства по боротьбі зі стихійними лихами Камрул Ахсан повідомив ЗМІ, що люди, евакуйовані з віддалених островів і берегів річок, відправили в тисячі багатоповерхових притулків від циклонів. “Вони провели ніч у притулках від циклонів», — зазначили у відомстві.

За словами чиновників, в деяких випадках поліції доводилося вмовляти жителів села евакуюватися. Вони хотіли залишати свої будинки, незважаючи на загрозу.

Проливні дощі обрушилися на більшу частину країни, затопивши такі міста, як Дакка, Кхулна і Барісал, де в понеділок випало 324 мм опадів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button