Здоров'я

Станьте донором ооцитів – подаруйте шанс на нове життя!

Яка у вас мрія? Якщо це нова машина, смартфон чи відпочинок на морі – чудово. і навіть, якщо зараз ці бажання здаються неможливими, згодом вони стануть реальністю. Зовсім інше, коли люди мріють просто батьківство. Через проблеми зі здоров’ям багато жінок страждають неплідністю. Але якщо раніше це ставило крапку на репродуктивності жінки, то сучасна медицина передбачає донорство ооцитів та ЕКО. Дізнатись більше про процес донації яйцеклітин, умови участі та особливості цієї процедури допоможе ГО «Донори за життя».

«Донори за життя» – організація, що займається просвітницькою діяльністю серед українок. Ми розповідаємо про донорство як воно є, а також надаємо безкоштовну цілодобову підтримку жінкам, котрі мали негативний досвід участі у програмі донації. Адже донорство – це чудово. Головне – вибрати правильну клінку та професійних фахівців.

Що таке донорство ооцитів?

Це процедура, яка передбачає забір здорових зрілих статевих клітин у жінки-донора за її добровільною згодою. Згодом ці клітини використовують для екстракорпорального запліднення жінки, що мріє стати матір’ю. Це часто єдиний шанс на материнство, який дозволяє самостійно виносити і народити дитину природним шляхом чи за допомогою кесаревого розтину.

Донорські яйцеклітини потрібні жінкам, котрі:

 • Страждають безпліддям
 • Мають генетичні захворювання
 • Мають низьку якість яйцеклітин
 • Старші 40 років
 • Мають видалені яєчники
 • Зіткнулися з раннім клімаксом і т.д.

Хто може стати донором?

Для цього потрібно відповідати таким критеріям:

 1. Бути фізично і психічно здоровою;
 2. Вік 18-29 років, вага не більше 80 кг, зріст від 156 см;
 3. Мати власну здорову дитину;
 4. Не годувати грудьми щонайменше за 3 місяці до участі у програмі;
 5. Вести здоровий спосіб життя і не мати спадкових захворювань.

Чому варто стати донором?

Донорство яйцеклітин має багато переваг:

 • Чудова грошова винагорода, розміром до 1000 євро. За 19 і менше зрілих ооцитів донор отримує 30 000 грн, а за 20 і більше – 1000 євро;
 • Безкоштовний чек-ап організму. Всі обстеження, аналізи та консультації є для донора безкоштовні, навіть, якщо на котромусь етапі виявиться, що жінка не підходить для участі у програмі;
 • Безкоштовна психологічна підтримка до, під час і після участі у програмі;
 • Консультація юриста. До речі, донація яйцеклітин – офіційно дозволена процедура в Україні, тому все відбувається в межах закону;
 • Абсолютна анонімність. Ваші дані не передаються третім обличчям, тому про участь у програмі ніхто не дізнається, якщо ви цього не захочете.

Якщо ви бажаєте стати донором яйцеклітин, заповність анкету на сайті ГО «Донори за життя». Вкажіть у формі необхідні дані та очікуйте на зворотний зв’язок із координатором. Він відповість на всі ваші питання, детальніше розкаже про умови участі та вкаже на подальші дії. Залишайте заявку, щоб подарувати надію іншим і змінити своє життя просто зараз!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button