Різне

Навчання торгівлі на Форекс або як навчитися грати на біржі?

foto_cikavosti_24.06.2014-01_resizedУ якій би області ви не хотіли стати фахівцем, без спеціальних знань і умінь вам не обійтися. А значить – і без спеціального навчання, з допомогою якого саме ці самі знання можна отримати, а необхідні навички розвинути. Тим більше, якщо мова йде про торгівлю на Форексі.

Як вибрати курси навчання торгівлі на Форексі?

Щоб навчитися грати на біржі потрібно пройти спеціальне навчання торгівлі, запастися терпінням і тоннами літератури по ринку Форекс.

Вибір курсів залежатиме від декількох чинників:

Рівень ваших знань

Одна справа, якщо ви вперше почули про Форекс, і вас привела на курси приваблива перспектива заробити собі на квартиру. І зовсім інша, якщо ви вже розумієте, з чим маєте справу, але хотіли б трохи підтягнути рівень. Важливо й те, яку освіту ви маєте і якими здібностями володієте. Можливо, фахівцям у фінансовій області або прикладної математики достатньо буде самостійно вивчити літературу по Форексу, тоді як гуманітаріям може знадобитися індивідуальне навчання з досвідченим викладачем. І в цьому випадку http://www.roboforex.ru/ з допомогою вебінарів чи online-занять принесуть найбільшої користі.

Скільки часу у вашому розпорядженні

Чи будете ви займатися торгівлею на Форекс у вільний від роботи час або хочете перетворити гру на біржі в основне джерело доходу? Чи є у вас час на відвідування групових занять або ви б хотіли отримати всі необхідні знання, не виходячи з дому? Чи можете ви організувати свій вільний час, щоб займатися самостійно або потрібно, щоб хтось підганяв вас?

Рівень самих курсів

На цей фактор варто звернути особливу увагу. Вивчіть умови і програму курсів, познайомтеся з історією та репутацією компанії, яка пропонує курси. Якого рівня викладачі там працюють? Успішні Чи це трейдери? І якщо ні, то чому вони зможуть навчити вас?

Як правило, спочатку ви повинні пройти теоретичний курс, познайомитися з основними поняттями ринку Форекс, а потім спробувати свої сили, відкривши навчальний рахунок (або демо-рахунок). Якщо компанія пропонує відразу відкрити реальний рахунок, варто насторожитися.

Якому варіанту навчання торгівлі на Форексі віддати перевагу?

Плюси і мінуси є як у першого, так і у другого типу навчання. Самостійне навчання безкоштовно і дозволяє вам приділити більше уваги тих питань, які вам незрозумілі.

І все-таки краще віддати перевагу навчанню у професіонала ринку Форекс, наприклад, вибрати курси навчання у брокера. По-перше, тому що самостійно досить складно освоїти деякі поняття і розібратися в тонкощах торгівлі на Форексі. А по-друге, тому що досвідчений трейдер відповість на ваші питання, роз’яснить неясності і, що особливо цінно, поділиться своїм власним досвідом.

Ще один важливий момент – питання організації робочого і особистого часу. Якщо ви вирішуєте пройти навчання торгівлі на Форексі самостійно, то готуйтеся до того, що вас постійно буде щось відволікати, лінь руйнуватиме плани, а складність теми взагалі в підсумку може відбити всі бажання розбиратися в питанні. Навчання з трейдером виключає виникнення подібної ситуації.

Індивідуальне чи групове навчання торгівлі на Форексі?

Індивідуальне навчання підійде тим людям, хто не може з якоїсь причини відвідувати групові курси, а також тим, хто в цілому знайомий з ринком Форекс, але хоче прояснити для себе лише деякі моменти. Індивідуальне навчання будується за спеціально розробленим навчальним планом, складеним з урахуванням побажань і знань учня. Чи варто говорити, що при індивідуальному навчанні учню приділяється більше уваги, що допоможе йому швидше опанувати технікою торгівлі на біржі.

Однак групове навчання також може принести багато користі. Насамперед, на курсах навчання Форекс ви познайомитеся з однодумцями, спілкування з якими може надалі надати вам підтримку. Обмінюючись думками та ідеями, розбираючи помилки один одного, ви також зможете багато чому навчитися.

Дистанційне або очне навчання торгівлі на Форексі?

Дистанційне навчання напевно припаде до смаку тим, хто вирішив осягати ази торгівлі на Форексі самостійно вдома. По суті, це поєднання самостійного та індивідуального навчання: тобто займатися ви можете в будь-який зручний для вас час, регулювати темп і рівень навантаження, але при цьому отримувати професійні консультації викладачів, не виходячи з дому.

Існують різні види курсів дистанційного навчання, уважно ознайомтеся з пропозиціями різних компаній і виберете той курс, який буде вам до душі.

Як вибрати літературу з Форексу, щоб навчитися грати на біржі?

Який би тип навчання ви не вибрали, без спеціальної літератури не обійтися. Списки літератури з Форексу вам напевно порадять викладачі ваших курсів, однак є класичні речі, які просто необхідно прочитати.

Однак перш ніж починати змітати з книжкових полиць всю наявну літературу з Форексу, поставте мету. Визначтеся, яка тема в даний конкретний момент буде цікава і корисна саме вам? Психологія гри на біржі або технічний аналіз Форекса? Розробка власної стратегії або історії життя відомих успішних трейдерів? І пам’ятайте, скільки б літератури ви б ні прочитали, головне – щоб ви змогли застосувати ці знання на практиці. А значить – тренуйтеся, тренуйтеся і ще раз тренуйтеся!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments