Технології

Найбільша електростанція з органічних сонячних панелей на даху

Французька компанія Engie побудувала сонячну електростанцію на даху гімназії на півдні Франції.

Крупнейшая электростанция из органических солнечных панелей на крыше

Французька монтажна компанія встановила сонячну електростанцію на основі органічних сонячних батарей на даху гімназії в порту Ла-Рошель на південно-заході Франції. Органічні панелі виробляє німецька компанія Heliatek.

За даними німецької компанії, ця сонячна електростанція, яка обладнана органічними сонячними батареями, є найбільшою з коли-небудь встановлених на даху. 400 тонкоплівкових сонячних батарей встановлені на 500 кв. метрів даху.

Потужність об’єкта — 22,5 кВт, і, як очікується, вона буде виробляти 23,8 МВт-год електроенергії на рік. Це дозволить покривати близько 15% потреб гімназії в електроенергії.

Тонкоплівкові сонячні батареї обладнані самоклеючою плівкою з тильного боку і попередньо змонтованою кабельною розводкою. В результаті монтажники просто наклеювали сонячні батареї безпосередньо на дах. У загальній складності шість монтажників встановили близько 400 сонячних батарей трьох різних довжинах по два, чотири і п’ять метрів. 500 квадратних метрів даху було покрито всього за 8 годин. Це означає, що середній час монтажу склало 2 хвилини на сонячну батарею, повідомляє sunnik.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button