Фото

Найбільші в світі пси (фото)

Ось, ми бачимо перед собою сенбернара і нам здається, що він просто гігантських розмірів. Особливо, якщо це відбувається в дитинстві. Ми виростаємо і задаємося питанням, яка ж собака насправді найбільша. Тут нам і знадобиться гугл. А простіше, прочитати зібрану нами інформацію.

Рейтинг найбільших псів у світі ми вирішили скласти з 11 представників. Щоб було і ні туди і ні сюди.

11 місце
Відкриває рейтинг пес із Середньої Азії. Він відомий під різними назвами. Наприклад, середньоазіатська вівчарка, алабай і туркменський вовкодав. Як і в більшості випадків, самець явно вище самки (75 проти 69 см в максимумі в холці). Те ж саме стосується і ваги (до 80-ти кг проти до 65 кг). Як і більшість вівчарок, алабай непоганий і надійний сторож з чудовою реакцією і значною силою.


10 місце
Рейтингове десяте місце займає порода, яка вийшла в результаті схрещування піренейських вівчарок, ньюфаундлендів і сенбернарів. Називається порода Леонбергер, за назвою міста в Німеччині, де все і сталося в середині позаминулого століття. Справжній сімейний пес може досягати висоти до 80 сантиметрів і ваги до 77 кг

9 місце
Московська сторожова є відносно молодою породою, яка була виведена в середині ХХ-го століття, в результаті схрещування сенбернара, російського рябого гончака і кавказької вівчарки.

8 місце
Південноафриканська порода бурбуль існує вже більше трьохсот років. По максимальному рості у 70 сантиметрів, вага псини може досягати неймовірних 90 кг. Собака дуже надійна і насправді досить рухома.


7 місце
Хоча ньюфаундленд і не найбільша собака, але в неї є й інші переваги. Наприклад, серед усіх представників нашого рейтингу, саме водолази є найсильнішими. Цей факт зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса. Середня вага ньюфаундленду не занадто виділяється на тлі решти учасників рейтингу. Але зустрічалися особини вагою і більш одного центнера. Середній зріст-вага у цієї породи становить 70 – 75 (кг – см).


6 місце
Найдавніша порода в нашій добірці – тибетський мастиф. Відмінний охоронець і провідник. В умовах гір це важливо. Уявіть собі супутника ростом близько 80 сантиметрів і вагою близько 80 кілограм. Собаки цієї породи вважаються дуже охайними, а один з її представників став рекордсменом за вартістю.


5 місце
Найвищою породою в світі по праву вважається німецький дог. Один з його представників на ім’я Зевс, становить у висоту більше 1 метра і 11 сантиметрів. Правда, вага у собаки всього 70 кг. Середній зріст німецьких догів коливається від 70 до 100 см.


4 місце
Якщо б визначалася порода найрозумніших собак, то, можливо, цей титул був би присвоєно піренейському мастиффу. Початкові пастухи давно облюбували більшу кількість корисних якостей. Для піренейського мастифа цілком нормально при рості в 80 сантиметрів важити такі ж 80 кг. Але зустрічаються особини вагою більше сотні кіло.


3 місце
Бронзовим призером рейтингу найбільших псів стає сенбернар, собака родом з Альп. Рятувальник і вірний друг може вирости до 90 сантиметрів у холці і дарувати вам любов загальною вагою до 100 кілограмів. Саме сенбернар потрапив в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільш важка собака. Пса звали Бенедикт і він важив 166,4 кг


2 місце
Іспанського мастифа можна дійсно називати гігантом. Наприклад, кобель, при рості до 88 сантиметрів може володіти вагою в 120 кг. Собака дійсно благородна і це у неї в крові.


1 місце
Переможцем рейтингу стає англійський мастиф. І нехай в певних параметрах ця порода може комусь поступитися. Зате статус найбільшої в світі собаки належить саме англійському мастифу. Його звуть Айкама Зорбо і при вазі в 155,58 кілограма, собачка зросла до 94 сантиметрів у холці.


Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button