Різне

Об’єднані Арабські Емірати або розкіш за гранню фантазії

ОАЕ – це символ багатства і розкоші. Тут гладкі, немов дзеркала дороги, чудовий сервіс і люди, що народжуються мільйонерами. Нафтова столиця світу також славиться своїми пам’ятками, які вражають розум і фантазію десятків мільйонів людей по всьому світу. Одним з найбільш гучних проектів за останнє десятиліття є готель – Burj Al Arab, найвищий, найзнаменітіший, найдорожчий в історії.

Burj-Al-Arab

Сервіс даного закладу настільки високий, що виписка оформляється прямо в номері, а доставка клієнтів в аеропорт здійснюється за допомогою вертольота. Персонал же є еталоном для всього іншого цивілізованого світу. При створенні внутрішнього оформлення було також використано рекордну кількість золота та інших коштовностей. Всередині є чотири басейни і дев’ять ресторанів з найрізноманітнішою кухнею.

Тепер трохи про зовнішній вигляд. Попри дивне внутрішнє оформлення, зовнішній вигляд нічим йому не поступається, а може і перевершує. За формою будівля готелю нагадує вітрило, яке стоїть на березі моря, і наповнюється попутним вітром. Відчуття, коли дивишся на нього з висоти пташиного польоту, просто неімовірні. Висота даної будівлі складає 321 метра. Але в 2008 році з’явився новий рекордсмен – «Вежа Троянди». Це неймовірний за своєю красою та розмірами будинок висотою в 333 метри. Він чимось нагадує бутон троянди, яка спрямовується прямо в небеса. Проте йому все одно не вдалося затьмарити славу Burj Al Arab.

P2

Мабуть, це пов’язано, насамперед, з тим, що «Вежа Троянди» має дещо іншу орієнтацію. І більше служить місцем для ділових зустрічей і укладання договорів. Burj Al Arab ж – це перлина сходу, яка давно підкорила Європу. Живе втілення розкоші, першокласного сервісу і неймовірних архітектурних концептів. Чого тільки вартує вестибюль висотою в 180 метрів! Ті відчуття, які відчуває людина, заходячи всередину готелю, важко передати словами – просто захоплює дух.

Але для того, щоб потрапити в ОАЕ, зручніше буде скористатися сервісом http://www.planetofhotels.com/oae. На даному сайті можна легко знайти місця в кращих готелях однієї з найбагатших країн світу. Тим самим забезпечивши собі першокласний відпочинок або успішну ділову поїздку. Сучасний веб- інтерфейс дозволяє зробити зручну вибірку і забронювати номери. Природно, що фотографії і описи є обов’язковими атрибутами кожної пропозиції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button