Різне

Що таке промо-код і де його знайти?

promo-kody_cikavosti_250Досвідчені шопоголіки ніколи не купують річ відразу ж, як знайшли її в інтернет-магазині, особливо якщо справа наближається до літнього або зимового розпродажу. Але навіть якщо до розпродажу далеко і є вагання, що до неї товар може просто недолежаться (бо розберуть), то хитромудрий покупець не поспішає натискати на кнопку “оплатити”. Він просто кладе товар у кошик (щоб ніхто інший не перехопив), доходить до етапу оплати – і починає шукати промо-коди. Це значить, якщо інтернет – магазин не хоче забезпечити знижку, зменшивши ціну, то ми не станемо просити у нього милості, а візьмемо цю знижку самі!

Що таке промо-код?

Більшість інтернет-магазинів враховують те, що покупець може використовувати промо-код. Для цього на етапі оплати є спеціальна форма, в яку потрібно ввести спеціальний набір символів. Після цього натискається кнопка “Ок”, “Apply” і т.п. – І інтернет-магазин сам вираховує потрібну знижку. Її ви отримуєте просто за те, що ввели відповідний набір символів. Цей набір символів і називають промо-кодом.

Промо-код – це необов’язково слово, яке несе якийсь сенс. Це може бути поєднання цифр, поєднання букв і цифр. Промо-код може бути як коротким, так і довгим. А в деяких інтернет-магазинах практикують навіть використання промо-кодів з двох частин: додатково до коду на знижку потрібно вказати ПІН код з декількох цифр.

Навіщо потрібен промо-код?

Навіщо потрібен промо-код? Для того, щоб отримати додатковий бонус. Найчастіше промо-коди дають право на знижку. Зазвичай це 10-15 % від вартості товару, в періоди розпродажів можна розраховувати на промокод на 20, 25 і навіть 30%. Промокод на знижку більш ніж 30 % практично не зустрічаються. Хоча теперішні http://exbonus.ru/ дають вам можливість придбати товар аж з 50% знижкою!

Бувають промо-коди, які дають знижку на певну суму після досягнення деякого порога покупки (наприклад, на знижку в 150 одниць при покупці на мінімум 1200 одиниць).

Переважна більшість промо-кодів діють на товари, які продаються без знижки. Але зустрічаються пропозиції, які охоплюють знижкові і розпродажні речі.

Навіщо ще потрібен промо-код? Деякі промо-коди дають право на безкоштовну доставку, що може стати істотною економією, якщо ви купуєте в закордонному інтернет – магазині.

Де знайти промо-код?

Так де знайти промо-код? Найпростіший спосіб – шукати інформацію на сайті магазину. Деякі інтернет -магазини практикують розміщення спеціальних банерів з промо-кодами на головній сторінці або інформації та пропозиціях в спеціальному розділі. Щоб не пропустити час вигідних покупок, коли діє промо-код, краще підписатися на розсилку того чи іншого інтернет -магазину.

Однак далеко не всі пропозиції з’являються на сайті інтернет-магазину. Навіщо продавцю свідомо давати знижку будь-кому, хто зайде на сайт? Нехай ті, хто не хочуть докласти зусиль, купують за виставленою ціною, а ті, хто готові витратити час і пошукати промо-коди, отримують знижку.

Так де шукати промо-код? По-перше, зайдіть на спеціалізовані сайти промо-кодів (або ресурси, присвячені шопінгу в інтернеті). Такі проекти збирають всі промо – коди, які можна знайти в мережі. По-друге, спробуйте скористатися пошуковим сайтом, ввівши назву інтернет- магазину і слово “промо -код”.

Якщо робите покупки в зарубіжних інтернет- магазинах, шукайте по поєднанню назви магазину і слів “discount code “, ” promo code” і т.п.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button