Фото

Найдовші будівлі в світі (фото)

Ми зібрали воєдино всі типи будівль в один загальний рейтинг. Причому, у кожного буде своя номінація. Як ви розумієте, будинки можуть бути не тільки житловими. Існує чимало й інших функцій, крім, як просто жити.

Наприклад, найдовшею будівлею в категорії форт є всім відома Велика Китайська стіна, протяжність якої становить понад 8850 кілометрів. Будівництво цього архітектурного гіганта тривало близько двох тисячоліть.Перейдемо до більш сучасним будівель. Найдовшим аеровокзалом значиться вантажний термінал міжнародного аеропорту Дубай. Він розтягнувся в довжину на 1774 метра.А ось найдовший у світі житловий будинок знаходиться в невеликому обласному центрі, місті Луцьку. Цей будинок будувався протягом 21 року і розташований одразу на двох вулицях: проспекті Соборності та вулиці Молоді. Його загальна довжина дорівнює 1750 метрів.


Найдовшим замковим комплексом у Європі і, швидше за все і в світі, є німецький замок Бургхаузен. Він розташований в німецькій Баварії і відноситься до однойменного міста, що межує з Австрією. Довжина замкового комплексу – 1043 метра.


Статус найдовшої в світі казарми належить Новогеоргієвській фортеці в польському селі Модлін. У неї грандіозна історія і велика спадщина. Побудована французами, фортеця не один раз перекочовувала з рук в руки. Довжина казарми – 2250 метрів.Найдовшою лабораторією в світі вважається клістронна галерея над стенфордським центром лінійного прискорювача. Ця лабораторія в каліфорнійському місті Менло Парк, займається дослідженнями в галузі фізики елементарних частинок. Ще одна особливість, даний лінійний прискорювач по праву називають найбільш прямим об’єктом у світі. Протяжність лабораторії становить 3073,72 метра.Завершить нашу добірку ще одна будівля з Близького Сходу. Все в тому ж Дубаї знаходиться найдовший в світі готель. Він називається «Meydan Hotel» і розтягнувся в довжину на 840 метрів.


Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button