Земля

Найхолодніший квітень за останні 35 років в Нідерландах

Із середньою температурою 6,7 градуса Цельсія минулий місяць став найхолоднішим квітнем з 1986 року. Середня температура була на 3,2 градуса нижче норми, яка становить 9,9 градуса у квітні.

Зниження температури було особливо помітним в Дренте. У Еельде в Дренте в квітні було зареєстровано 18 морозних днів, що є найвищим показником по всій країні. У цьому населеному пункті також були зафіксовані найнижчі температури по всій країні в минулому місяці. 26 квітня температура опустилася до мінус 4,5 градуси за Цельсієм.

У лютому цього року температура була навіть вище, ніж у квітні 2021 року. 24 лютого температура піднялася до 18,7 градуса, що вище найтеплішої температури квітня в 17,8 градуса в деяких районах.

Прохолодна погода дозволила отримати в цілому десять снігових днів, принаймні, в одній частині країни. Зазвичай в четвертому місяці року буває всього близько 2,5 снігових днів. Вперше з 1977 року в Нідерландах у квітні випало стільки снігу.

У другій половині квітня погода стала значно сонячнішою. В цілому, в минулому місяці сонце світило на 30 годин більше, ніж зазвичай. У Вліссінгене була найбільш сонячна погода – 255 сонячних годин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button