Земля

Павуки мають риси характеру

Павуки мають риси характеруВчені стверджують, що павукоподібні є багатогранними особистостями, незважаючи на те, що з вигляду вони схожі на машину для вбивства, повідомляє газета Daily Mail.

Дослідники говорять, що деякі павуки можуть бути агресивними, інші ж павукоподібні навпаки «боязкі і слухняні».

Дослідники з університету Піттсбурга, на чолі з Джонатаном Прюїт, знайшли різновиди павуків, які можуть бути боязкими, агресивними, схильними до сексуального канібалізму.

Більшість павуків живуть самотнім життям на своїй території, але є жменька павуків, яка проживає компактними соціальними групами, де жіночі особини займаються утриманням будинку, а чоловіки охороняють від нападу природних ворогів (практично як у людей).

Дослідження тривало шість років, воно було опубліковано в журналі «Праці Королівського товариства » у липні 2013 року.

Дослідники розділили павуків на дві групи – агресивні і слухняні, також присутня третя, яка отримала назву змішана. Вони знайшли представників трьох груп у штаті Теннесі – пара слухняних павуків, пара агресивних і змішані пари. Після того, як були знайдені ці павуки, вчені залишили їх і щороку приїжджали перевіряти, як вони поживають. Виявилося, що слухняні павуки не змогли витримати конкуренції і до кінця 6 року їх колонія вимерла. Що стосується агресивної пари і змішаної, то вони за цей час встигли розширити свої колонії.

Вчені дійшли висновку, що, незважаючи на те, що колонія слухняних павуків вимерла, особистість тварин не має ніякого значення, якби на території був відсутній природний ворог, то всі колонії процвітали.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button