Різні цікавинки

Як відремонтувати ноутбук Sony VAIO?

foto_cikavosti_08.08.2014-08_resizedЗа своє життя мені доводилося не раз ремонтувати ноутбуки. Багато з них завдяки моїм старанням і знанням живі і по нині, але був і сумний досвід, коли в моїх руках пацієнт помирав остаточно. Після однієї такої смерті я для себе зробив висновок: якщо відчуваєш, що можеш порушити заповідь Гіппократа “не нашкодь”, то краще не братися за ремонт взагалі. І особливо це стосується хороших і дорогих ноутбуків, наприклад, Sony VAIO. Взагалі Sony славиться якістю своїх товарів і ноутбуки не виняток. У мене особисто не було жодного разу ноутбука Sony VAIO, але працювати трохи на ньому доводилося, і якість я відчував кожним пальцем. Що ж робити, є ваш улюблений ноутбук Sony VAIO став барахлити або навіть зламався зовсім? Як відремонтувати ноутбук Sony VAIO?

Перше, що потрібно зрозуміти, так це те, що у вас зламалося: програмна або апаратна частина?

У першому випадку все набагато простіше. Якщо у вас “злетів” Windows, то перевстановити його ви можете самі. В сучасних ноутбуках найчастіше є система відновлення: досить натиснути одну потрібну кнопку і Windows встановитися в лічені хвилини з резервного розділу. Дізнатися про цю кнопці можна з інструкції у ноутбуку або просто уважно слідкуючи за завантаженням комп’ютера: як тільки після включення з’явиться перші написи в низу екрана, уважно шукайте слово Recovery або щось подібне.

Саме часткове завантаження комп’ютера може говорити про те, що це програмна поломка. Але не завжди це так. Навіть якщо ви бачите при завантаженні Bios, це ще не говорити про те, що все обладнання в порядку. Якщо відновити систему не вдається навіть з DVD диска, то можливо у вас апаратна поломка. Можна спробувати тимчасово відключити оперативну пам’ять і жорсткий диск, щоб подивитися, чи не вони виною тому, що комп’ютер не працює. Якщо ж ви переконалися, що це саме апаратна поломка, то ваш ноутбук потрібно віднести в http://www.piter-it.ru/ до справжніх спеціалістів. У хорошому сервісному центрі вам зроблять все швидко і якісно.

Намагатися ремонтувати ноутбук самому без запасних частин, інструментів і навіть навичок краще не варто, так як навіть невмілий “розтин” ноутбука може принести ще більше шкоди, вже повірте моєму досвіду. Навіть знати, як розібрати ноутбук Sony VAIO – це вже ціле мистецтво! Я за те, щоб будь-яка людина вміла робити якомога більше, в тому числі і щодо ремонту свого ноутбука, але є речі, які знаходяться за межою можливого простого обивателя. Є просто принцип:

За весь потрібно платити, а за дорогі речі потрібно платити ще більше!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button