Фото

Найнебезпечніші і екстремальні селфі (Фото + Відео)

Часом захоплення модними нині знімками «селфі» переходить межі розумного і змушує нерозважливих сміливців фотографувати себе в найбільш неординарних ситуаціях.

Чимало й таких любителів небезпечних фотографій, які після знімка опиняються на лікарняному ліжку. На щастя, на знімках, які потрапили в нашу сьогоднішню підбірку, все закінчилося добре. Отже, сьогодні ми представляємо Топ-10 найбільш екстремальних селфі.

9. Селфі з розлюченими биками

foto_cikavosti_23.10.2014-08-01 (Копіювати)

Безумець, зареєстрований в мережі під ніком «Християнин», зафільмував себе в процесі участі в бичачих бігах в Техасі. Чи було розміщено божевільне селфі – не відомо. Зате в Інтернеті з’явилося фото, зроблене одним з глядачів – на ньому видно процес виготовлення того самого селфі.

8. Селфі пілота ВПС Швейцарії

foto_cikavosti_23.10.2014-08-02 (Копіювати)

Пілотові винищувача мабуть немає часу розважатися фотозйомкою. Проте один з льотчиків Schweizer Luftwaffe примудрився все ж зафільмувати себе в процесі польоту. Також в кадр потрапили два винищувачі з цієї ж ланки.

7. Селфі «Палаюча людина»

foto_cikavosti_23.10.2014-08-03 (Копіювати)

Один з найбезглуздіших «самострілів» міг закінчитися плачевно. Обставини, при яких був зроблений настільки «запальний» знімок не розголошуються.

[ads1] Читайте також: Унікальне відео-селфі довжиною 3 роки

6. Селфі на вулкані

Канадець Джордж Куроніс зробив екстремальне селфі на краю кратера вулкана Амбрім, наповненого палаючою лавою. Знімок на тлі кратера був викладений в Twitter з коментарем «Коли прості селфі не достатньо екстремальні».

5. Селфі після авіакатастрофи

foto_cikavosti_23.10.2014-08-04 (Копіювати)

В грудня 2013 року над океаном відмовив двигун у невеликого літака Cessna Grand Caravan. Літак сів на воду в кілометрі від берега. І відразу один з пасажирів не забув зробити екстремальне селфі в рятувальному жилеті.

4. Селфі на вершині статуї Христа в Ріо

foto_cikavosti_23.10.2014-08-05 (Копіювати)

Відомий мандрівник, фотограф і блогер Лі Томпсон зобразив своє щасливе обличчя, а також панорамний вид з однією з найвищих у світі статуй. Для того, щоб зробити подібне селфі знадобилося оформити спеціальний дозвіл властей Ріо.

3. Селфі з торнадо

Австралієць Террі Тафферсон довго спостерігав за величезним смерчем з вікна автомобіля. А потім в пошуках вдалого кадру для селфі побіг назустріч вихру і зафільмував себе на його тлі. До речі, зробивши автопортрет, автор ледь встиг сховатися в автомобілі.

Читайте також: Захоплення «селфі» є психічним розладом, лікування немає

2. Селфі з акулою

foto_cikavosti_23.10.2014-08-06 (Копіювати)

Велика біла акула – одна з найнебезпечніших хижачок на планеті. Однак це не завадило необачному нирцеві зробити селфі на тлі зловісної рибини. Правда, судячи по рейці на задньому фоні, фотографа захищає сталева клітка.

1. Селфі на орбіті

foto_cikavosti_23.10.2014-08-07 (Копіювати)

Полковник ВПС астронавт Майк Хопкінс 24 грудня 2013 зробив селфі на навколоземній орбіті в процесі ремонтних робіт на МКС. Слідом за Хопкінсом «самостріл» з космосу виклав в Instagram ще один астронавт Стівен Суонсон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button