Фото

14 типів «краси по-американськи»

Фотограф з Сан-Франциско Керрі Фрут реалізувала фотопроект «Краса по-американськи». У ньому брали участь 14 оголених жінок, які лежать в пелюстках бузку. Таким чином художниця прагне переконати глядачів, що жіноча краса не залежить від віку, статури й кольору шкіри.

На створення цієї серії фотографа надихнув знаменитий постер фільму Сема Мендеса «Краса по-американськи», на якій зображена оголена актриса Міна Суварі в пелюстках троянд. «Ця сцена відображає квінтесенцію чоловічих сексуальних фантазій. Практично всі красуні в мейнстрімі так чи інакше нагадують дівчину з цього фільму. Але в Америці так виглядають далеко не всі жінки», — каже Керрі Фрут.

Своєю фотосесією художниця прагне допомогти жінкам почувати себе красивими незалежно від того, наскільки сильно їх зовнішність відрізняється від стереотипів в масовій культурі.

1. Так виглядав оригінальний постер до фільму «Краса по-американськи».

2. На відміну від бездоганного кінообразу, моделі фотографа були не настільки ідеальні, як дівчина з фільму, що уособлює американську красу.

3. Крім того, пелюстки троянд були замінені на бузок, яка, на думку фотографа, асоціюється з гордістю, красою і впевненістю в собі.

4. Даний проект є протестом проти ідеалізації жіночого образу.

5. Також цим проектом фотограф хотіла показати, що жіноча краса різноманітна і виходить за рамки того, що люди бачать у фільмах і рекламних кампаніях.

6. «Усі ми щодня бачимо зображення і образи бездоганних красунь в пресі та інтернеті, але вони не реалістичні. Це фантазія. Потім ми дивимося в дзеркало і бачимо когось, хто не відповідає цим стандартам краси. Однак я вважаю, настав час змінити стан речей і повернути владу реальності, а не ілюзії», — говорить про свій проект Фрут.

7. У проекті взяли участь жінки різного віку і статури. Кожна модель самостійно обирала позу.

8. «Дозволивши собі побути в ролі дівчини мрії і відпустивши свої страхи, вони звільняють себе від великої помилки — марної трати енергії на те, щоб думати про те, що вони недостатньо привабливі», — пояснила Фрут.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button