Людина

Названа причина заборони займатися спортом на голодний шлунок

Прийом їжі перед тренуванням викликає у багатьох людей чимало запитань, деякі вирішують проігнорувати його, що є помилкою. Фахівці розповіли, чому людині не можна займатися спортом на голодний шлунок.

Тренування вимагає від організму докладання чималих зусиль, для чого необхідні поживні речовини і енергія, які людина отримує з їжі. Саме тому питання щодо доцільності прийому їжі перед заняттями спортом насправді не варто, воно потрібне. В іншому випадку людина зіткнеться з рядом проблем. Перший наслідок занять спортом на голодний шлунок – стрес для організму, який буде змушений шукати енергію для здійснення вправ в резервах, що сильно послабить людини. Наступна проблема – це неефективність тренування. По причині відсутності сил люди не можуть повноцінно займатися спортом, адже у м’язів банально немає енергії на здійснення дій.

Ще один наслідок тренування на порожній шлунок – це різка втрата ваги. Багатьох людей ця ситуація може порадувати, адже вони починають займатися спортом, щоб позбутися зайвих кілограмів. Насправді ж цей процес незабаром зупинитися, а в майбутньому організм набере ще більше ваги.

Перед заняттями спортом фахівці радять влаштує невеликий прийом їжі, здатний швидко перетравитися і дати людині необхідні сили. Його варто повторити і після вправ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button