Людина

Сніданок – час, коли людина має саме гарний настрій

Це показав аналіз Корнельського університету, який стосувався більш півмільярда повідомлень в Twitter з різних куточків світу (всього 84 країни). Виявилося, після сніданку з кожною годиною настрій погіршується, пише The Daily Mail. Новий сплеск гарного настрою настає ввечері.

Сніданок - час, коли людина має саме гарний настрій

Не дивно, що люди краще себе почувають і на вихідних. Значить, стрес і напруженість від роботи негативно позначаються на настрої людини. Плюс, відіграє важливу роль робота “внутрішнього годинника”. На вихідних позитивний ефект спостерігається в середньому на 1,5 години пізніше, так як сама людина встає пізніше.

Читайте також: Запорука успішності – хороший сніданок

Гарний настрій з ранку обумовлено тим, що організм після сну відчуває себе оновленим. На вихідних же він може прокидатися, коли вважає за потрібне, а не по будильнику. Потреба у сні, що виникає протягом дня, негативно позначається на настрої людини.

Аналіз повідомлень в соцмережі проводився на основі позитивних і негативнтих слів. Притому, враховувався час публікації. З’ясувалося, що зроблені висновки універсальні і не залежать ні від культурних, ні від релігійних норм, як і від географії. Фахівці радять уникати протягом робочого дня агресивних або песимістично налаштованих колег, а також просити додатковий час на виконання завдання, відмовившись від робочих подвигів. Головне – збереження позитивного настрою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button