Здоров'я

Названа смертельна небезпека рису

Вживання рису підвищує ризик смерті від серцево-судинних захворювань. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Science of the Total Environment.

Вчені Манчестерського і Салфордського університетів проаналізували дані жителів Англії і Уельсу і оцінили вплив регулярного вживання рису на їх організм. Виявилося, що 25 відсотків любителів продукту, які мають проблеми зі здоров’ям, піддаються вищому ризику смертності від серцево-судинних захворювань.

В результаті моделювання дослідники з’ясували, що підвищений ризик для здоров’я від вживання рису становить близько шести відсотків. Як відзначають фахівці, рис може накопичувати в собі миш’як, який потім потрапляє в людський організм. За їх оцінками, тривале вживання цього елементу навіть у невеликих дозах – небезпечно для серця і судин і пов’язане з тисячами передчасних смертей щороку.

Для того, щоб знизити ризик захворювань, фахівці порадили любителям цього продукту урізноманітнити свій раціон іншими крупами, а також вибирати різні види рису — наприклад, басматі або шліфований рис.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button