Інтернет

США відріжуть Китаю доступ до підводних інтернет-кабелів

Щоб китайці не збирали розвіддані

Держсекретар США Майк Помпео повідомив про розширення програми Clean Path новим планом Clean Network. В нього входять п’ять ініціатив. Завдяки одній з них США відріжуть Китаю доступ до підводних інтернет-кабелів.

Мета Clean Network — позбутися від китайського мережевого обладнання з інфраструктури США і країн-союзників. Програма тепер буде поширюватися на операторів зв’язку, магазини додатків, програмне забезпечення, хмарну структуру і підводні кабелі.

За новою програмою, США не допустить, щоб до телекомунікаційних мереж США були підключені ненадійні оператори стільникового зв’язку КНР. Також США докладуть зусиль, щоб з магазинів мобільних додатків зникли небезпечні китайські програми. Крім того, буде блокуватися можливість китайських компаній встановлювати «довірені» програми.

По четвертій ініціативі зберігання і обробка особистих даних американців не повинні проводитися в хмарних системах, доступних іноземним супротивникам США.

П’ята ініціатива відріже Китаю доступ до підводних інтернет-кабелів. США не дозволять країні використовувати їх для збору розвідувальної інформації.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»