Здоров'я

Названі 6 продуктів, які помилково вважаються корисними

Зі списку продуктів, які багато людей помилково вважають корисними, в першу чергу називаються йогурти, вівсянка, манка, магазинні соки. Краще не включати їх в свій раціон, повідомляє «Медична інформаційна мережа».


Наприклад, помилковим фахівці вважають думку про користь йогуртів з різними добавками. Вони часто подаються як продукти, які додаються натуральні інгредієнти, – але насправді в їх виробництві щедро використовується цукор, різноманітні штучні добавки, підсилювачі смаку, аромату, здатні шкодити мікрофлорі кишківника.

Макарони можна вважати корисним продуктом тільки якщо вони виготовлені з твердих сортів пшениці. Тоді їх споживання не викличе різкого підвищення рівня цукру в крові. Макаронні вироби з білого рафінованого борошна володіють протилежним ефектом – до корисних вони не відносяться.

Вівсянку безперечно можна вважати корисним продуктом, але думати так про страву швидкого приготування – помилково. Вміст пакетиків, яке просто заливається окропом, містить багато цукру, що пригнічує підшлункову залозу.

Неправильно називати корисною і манну кашу. Манка готується з переробленої пшениці, яка майже не містить вітамінів, білка, зате багата простими вуглеводами, крохмалем, які збільшують концентрацію глюкози в організмі, сприяють набору ваги.

Також не дуже корисний білий шліфований рис – подібно попередньому продукту він занадто сильно оброблений. Краще вживати бурий, червоний, чорний.

Магазинні соки теж названо серед продуктів, які помилково сприймаються багатьма людьми як корисні, в них занадто багато цукру.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button