Здоров'я

Лікар назвала ознаки зниження імунітету восени

Слабкий імунітет не здатний повноцінно пригнічувати вірус, і герпес активізується.

Осінь

Про зниження імунітету можна здогадатися за деякими ознаками, помітити які можна, уважно стежачи за своїм самопочуттям і тілом.

Про те, що зниження імунітету восени може проявлятися неочевидними ознаками, розповіла лікар-імунолог Ольга Шуппо. Медикиня порадила в інтерв’ю звертати увагу на такі зміни стану організму.

Втома. У разі ослабленого імунітету людина може відчувати слабкість, млявість, відсутність енергетичного тонусу вже вранці. За словами лікаря, подібний занепад сил «свідчить про дисбаланс надниркових залоз, що відповідають за відновлення нервової системи після стресу».

Шуппо додала, що дисбаланс надниркових залоз є типовою проблемою людей, які відчувають постійне нервове напруження.

Товстий живіт. Такий живіт може виникати навіть за відносної стрункості, чому сприяє внутрішнє жировідкладення в цій частині тіла.

Погіршення пам’яті. Ще одна неочевидна ознака зниження імунітету восени — забудькуватість. За цим може ховатися погана робота щитоподібної залози, через яку знижується швидкість реакцій.

Герпес. Слабкий імунітет не здатний повноцінно пригнічувати вірус, і герпес активізується.

Алергія. Частий прояв алергічних реакцій також свідчить про погану опірність організму негативним зовнішнім факторам.

Випадання волосся та сухі лікті. Ця проблема може пояснюватися гіпотиреозом — слабкістю щитовидки. Її порушення, як правило, корелюють зі зниженим імунітетом.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button