Здоров'я

Експерти: Біль у горлі говорить про наявність великих проблем зі здоров’ям

Фахівці з питань онкології перерахували перелік основних можливих симптомів раку ротової порожнини, що багато людей помилково вважають безпечними. Так біль у горлі може свідчити про наявність великих проблем з людським здоров’ям.


Фахівці, проаналізувавши ситуацію з обізнаністю людини в питаннях онкології з’ясували, що ряд симптомів раку ротової порожнини сприймаються багатьма як безпечні. Першим нешкідливим для ряду людей симптомом вважають тривалий біль у горлі. Її може викликати звичайна інфекція, переохолодження або онкологія. Стоматологи попереджають, що про рак ротової порожнини може свідчити тривала зубна біль, постійні проблеми з пережовуванням їжі, неприємні відчуття язиком. В окремих випадках про наявність серйозного захворювання кажуть також погано відповідні протези.

За словами фахівців, багато дорослих досить часто нехтують здоров’ям, при цьому вважаючи подібні симптоми незначними. За наявними даними частота появи раку ротової порожнини з 90-их років збільшилася втричі. Згідно з прогнозами експертів вже у найближчі двадцять років кількість випадків збільшиться ще на 33 відсотка.

Рак горла і ротової порожнини може викликати ВПЛ, надмірне відвідування солярію, зараження оральним сексом. Медичні фахівці встановили, що в цьому випадку в групу ризику потрапляють пацієнти, які ведуть неправильний спосіб життя, вживають в їжу мало свіжих овочів/фруктів, які страждають бідністю. Щоб максимально убезпечити себе від розвитку онкологічного захворювання фахівці рекомендують відмовитися від куріння тютюну, переглянути раціон харчування, знизити кількість споживаного алкоголю, регулярно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду.

Кнопка «Наверх»
Закрыть