Здоров'я

Названі 7 продуктів, які швидко піднімуть настрій

Емоційний стан людини – досить важливий аспект у її житті. У поганому настрої багато справ буквально валяться з рук, з’являються конфлікти у стосунках з близькими. Все це веде до стресів, які фахівці давно вважають причиною багатьох хвороб. Експерти озвучили 7 кращих продуктів для підняття настрою, які дозволять швидко повернути душевну рівновагу.

Існує ряд продуктів, включення в раціон харчування яких дозволяє підтримувати гарний емоційний стан. Так, підняти настрій дозволяють деякі прянощі. Приміром, кардамон і мускат позбавляють від втоми та допомагають бачити позитив навіть у найбільш меланхолійних днях. Якщо скористатися ними при приготуванні глінтвейну або чаю, можна отримати чудові напої, які допоможуть розслабитися і зняти напругу після важкого дня. Не менш корисний мед. Елементи, що містяться в цьому унікальному продукті, надають сприятливий вплив на загальний емоційний баланс і стимулюють вироблення гормону радості за прикладом шоколаду. Хронічна втома і відчуття апатії, як вважають фахівці, нерідко викликані дефіцитом в організмі вітамінів групи В. Швидко поповнити їх запас допоможе морська капуста, такими ж властивостями володіють банани.

Як би дивно це не звучало, але вийти з депресії часто допомагають звичайні яйця, а все завдяки багатому вмісту триптофану, різноманітних вітамінів і жирних кислот. А ще підтримувати настрій в нормі допоможе вівсянка, що містить амінокислоти, які беруть безпосередню участь у синтезі серотоніну – «гормону щастя». Разом з цим вівсяна крупа також допоможе нормалізувати рівень цукру в крові. Останнім продуктом «для настрою» є жирна риба – найважливіше джерело омега-3 жирних кислот і все того ж вітаміну В. Вона не тільки підтримає імунітет, але і не дозволить настрою погіршитися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button