Здоров'я

Названі продукти, які провокують передчасне старіння

Західні експерти в області медицини і здоров’я назвали ряд продуктів харчування, що провокують передчасне старіння організму людини. Найбільш небезпечним у цьому плані фахівці вважають цукор, надмірне споживання якого підвищує ризик розвитку деяких захворювань.

На думку експертів, люди, що вживають цукор у великій кількості, більше схильні до ожиріння, у них частіше діагностують діабет, а також карієс. Названі хвороби погіршують загальний стан організму і сприяють прискореному старінню шкіри. Підвищує ризик розвитку хронічних хвороб і споживання багатого трансжирами маргарину. Даний продукт призводить до порушення водного балансу, що в свою чергу сприяє появі більшої кількості зморшок, які візуально додають людині старший вік.

Вживання солі загрожує проблемами з нирками внаслідок затримки води в організмі. Макарони та хліб з борошна вищого сорту підвищують показники глікемічного індексу, що призводить до зростання рівня цукру в крові, а вживання алкоголю небезпечно ризиком загострення хронічних захворювань і є ще одним фактором передчасного старіння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button