Здоров'я

Дослідження: британці цілий рік витрачають на похмілля

Згідно з дослідженням вчених з центру Macmillan Cancer Support, рядовий житель Великобританії витрачає 315 днів свого життя на боротьбу з похміллям. Щоб прийти до такого висновку, фахівці опитали понад 2 тисячі жителів Сполученого Королівства, повідомляє The Telegraph.

foto_cikavosti_13.09.2014-010_resized

Загальний час, яке британці витрачають на боротьбу з похміллям, було розраховано наступним чином.

Читайте також: Експерт обґрунтував користь «лікування» похмілля спиртним

Співробітники Macmillan Cancer Support помножили кількість днів, яку учасники дослідження в місяць проводять в похміллі, на середню тривалість життя. З’ясувалося також, що жителі північної частини країни випивають набагато більше, ніж жителі півдня. Так, 22% жителів півночі страждають від наслідків пиятик чотири дні на місяць, а серед їхніх сусідів любителів напитися до нестями налічується всього 15%.

Цікаво, що кожен 13-й учасник дослідження заявив, що скасував своє перше побачення з тією чи іншою дівчиною через наслідки алкогольного сп’яніння. При цьому кожен десятий пропустив з цієї причини співбесіду з потенційним роботодавцем. З’ясувалося, що кожен чотирнадцятий опитаний протягом життя страждає від похмілля в середньому три тисячі разів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button