Всесвіт

Вчені розповіли про 5 майбутніх великих космічних досліджень NASA

Вчені розповіли про те, чим збирається займатися NASA в найближче десятиліття. У число 5 майбутніх великих проєктів космічного відомства потрапив і той, що передбачає вивчення Титану, найбільшого Місяця Сатурна.

Його назва – «Бабка». Запуск відповідного апарату запланований на 2026 рік і тільки у 2034-го він зможе досягти своєї мети – Титану. Особливістю даного супутника Сатурна є те, що він має всі компоненти для того, щоб на ньому зародилося життя. Також вчені планують більш детально вивчити біохімічні зв’язки в Сонячній системі.

Наступний майбутній великий космічний проєкт NASA отримав назву «Люсі». Він передбачає аналіз примітивних астероїдів поблизу Сонця і Юпітера з метою вивчення історії Сонячної системи. Osiris-Rex був запущений ще в 2016 році, а на Землю повинен повернутися до 2023-му. Якщо місія завершиться успіхом, то вона стане першою, яка привезла на планету зразки пилу астероїдів для безпосереднього вивчення.

Космічне дослідження «Юнона» стартувало в 2011 році, і його закінчення заплановане на липень 2021-го. Цей космічний апарат вивчає газовий гігант Юпітер, історію його формування та розвитку. І останній великий космічний проєкт від NASA – це «Нові горизонти». Він передбачає дослідження космосу в чотирьох мільярдів миль від Землі, це істотно далі Плутона і поблизу поясу Койпера, що оточує Сонячну систему.

Кнопка «Наверх»
Закрыть