Технології

Названо найбільш дратівливі особливості Apple Watch

Хто не знає Apple Watch? Watch знають всі. Така варіація відомого вірша Агнії Барто про Любочку більш ніж виправдана. «Розумні» годинник від Apple не тільки розширюють можливості iPhone і полегшують життя користувача, але і є стильним аксесуаром, здатним підкреслити статус власника. Незважаючи на великий послужний список ґаджета Apple Watch знайшлося кілька недоліків, більшість з яких пов’язані з новизною продукту. З чим доведеться зіткнутися власникам годин? Блогер під ніком Alexmak перерахував недоліки Apple Watch, з якими доведеться миритися покупцям новинки.

apple_watch-doodle-2

Перше місце серед дратівливих чинників в Apple Watch присудили непередбачуваності включення екрану. Функція працює вкрай нестабільно.

«Apple страшно пишається тим, що годинники включають самі екран, коли вони визначають, що користувач рухає зап’ясті для того, щоб подивитися час на годиннику. І найчастіше так воно і працює, але часто воно не працює! Тобто ти начебто підносиш зап’ястя як зазвичай, а тебе зустрічає темний екран. Це особливо дратує, тому що часто екран запалюється зовсім не тоді, коли ти хочеш подивитися час, а від якихось інших рухів, коли цього не вимагалося… Доводиться робити другий, а іноді і третій жест підняття зап’ястя, щоб побачити час», – пише блогер.

Ймовірно, цей алгоритм у майбутньому буде оптимізовано за допомогою програмних оновлень. Але першим користувачам доводиться стикатися з цим вже зараз.

[ads2] На другому місці серед подразників блогер назвав повільність пристрою. Так як Apple Watch змушені звертатися за відомостями до iPhone, користувачі часто бачать на екрані колесо завантаження.

«Коліщатко прогресу завантаження даних користувачі Apple Watch бачать часто, я б навіть сказав, що занадто часто. Цим особливо грішать сторонні додатки, хоча розробників теж можна зрозуміти. Наприклад, у додатку CNN це коліщатко завантаження даних може крутитися 10-15 секунд — до цього часу вже втомлюєшся тримати руку піднятою, і ніяких новин вже читати не хочеться. Так, більшість додатків зав’язані на своїх «старших братів» на iPhone для одержання даних, і навіть для відображення деяких екранів, але проблема гальм від цього не стає менш дратівливою», – вказує він.

Як зазначає блогер, «гальмують» додатки не тільки у сторонніх розробників, підвисають і рідні аплікації. Додатки, які часто радують прогресом завантаження — фірмова погода і карти Apple.

apple_watch-doodle-1

Інша проблема стосується не досконалості програмного забезпечення. Прагнучи до секретності, Apple дала можливість розробникам отримати годинник тільки разом з усіма іншими користувачами. У результаті багато додатків у першій версії мало на що годяться:

«Той же Instagram, який дозволяє бачити коментарі до фотографії, але не показує саме фото при цьому, та ще й коментар обрізає до перших двох рядків. Або додаток Twitter, який чомусь показує стрічку Твіттера і топ трендів, але не дає читати згадки».

Читайте також: 

Серед інших проблем зазначаються: неможливість відповісти на електронні листи, неправильні вимірювання частоти ударів серця, проблеми зчитування QR-коду, обмежена кількість циферблатів, мимовільна установка деяких додатків.

«Відбивають ці недоліки бажання продовжувати користуватися годинником? Точно ні, тим більше, що зрозуміло, що далі буде тільки краще, але очікувати, що вас зустріне безглючное сьогодення або майбутнє, теж не варто», – завершив він.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments