Технології

Air New Zealand розробляє спальний відсік для економ-пасажирів

Air New Zealand подала заявку на патент на спальний відсік Skynest, який дозволить пасажирам економного класу спати під час далеких рейсів.

Air New Zealand разрабатывает спальный отсек для эконом-пассажиров

Один контейнер містить в загальній складності шість ліжок, розділених на дві частини по три рівні в кожній. Самі ліжка завдовжки 200 сантиметрів, шириною 58 сантиметрів і абсолютно плоскі.

Skynest – означає кінець бізнес-класу

Skynest розроблявся протягом трьох років для найдовшого рейсу авіакомпанії, який відкриється у жовтні цього року між Оклендом і Нью-Йорком і може зайняти до 17 годин 40 хвилин.

На даний момент дизайн не був схвалений регуляційними органами і не буде з’являтися в літаках, принаймні, ще декілька років. Air New Zealand заявила, що буде оцінювати життєздатність капсули в залежності від популярності рейсу Окленд – Нью-Йорк.

Якщо вони будуть введені в експлуатацію, то будуть встановлені в секції між кабінами, де зазвичай розташовуються візок для барів і туалети, прямо навпроти середнього ряду сидінь.

Вони будуть поставлятися в комплекті з подушкою, простирадлом, ковдрою і затичками для вух, а також фіранкою для усамітнення, що створює відчуття капсульного готелю. Деякі інші можливі функції, що розглядаються авіакомпанією, містять лампи для читання, USB-розетки і індивідуальну вентиляцію.

Air New Zealand разрабатывает спальный отсек для эконом-пассажиров

Важливо відзначити, що пасажири зможуть забронювати місце в Skynest тільки на частину польоту.

«В майбутньому ми отримаємо політ, в якому клієнт економ-класу на далеких рейсах зможе забронювати Economy Skynest в додаток до свого економічного місця, отримати якісний відпочинок і прибути в пункт призначення готовим до роботи», – сказав Ніккі Гудман, генеральний менеджер по обслуговуванню клієнтів Air New Zealand.

Час в капсулі буде закуповуватися в польоті і за розкладом, при цьому обслуговуючий персонал буде міняти постільну білизну для кожного нового користувача.

Через віддаленість Нової Зеландії авіакомпанія також експериментувала з іншими інноваціями, щоб допомогти зробити свої неминучі перельоти на далекі відстані більш терпимими.

Деякі машини вже оснащені Economy Skycouch, в якому висувні навісні пристосування перетворюють ряд з трьох сидінь в простір, лише трохи менше, ніж один матрац.

Це не перший раз, коли ідея встановлення спальних боксів в польоті була реалізована. У 2018 році Airbus оголосив, що разом з Zodiac Aerospace він розробляє концепцію, в рамках якої вантажні палуби літака будуть оснащені двоярусними ліжками і кімнатами для зустрічей.

За матеріалами dezeen.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button