Людина

Непомірне вживання газованої води згубно впливає на мозок

Непомірне вживання газованої води згубно впливає на мозокГазована солодка вода останнім часом стала найулюбленішим напоєм багатьох, без винятку, категорій людей. На Заході газовану воду п’ють всі і постійно, в наслідок чого люди страждають набором зайвої ваги, проблемами з серцем, онкологією і т. д. Як виявилося, газовані солодкі напої здатні поміняти якість білків у мозку людини, принаймні, такий результат показують дослідження, якими на даний момент займаються вчені.

Ще медики з’ясували, що подібні мутації, спровоковані регулярним вживанням газованої води, виникають у мозку при таких страшних захворюваннях, як: хвороба Альцгеймера і різними видами онкологічних захворювань. У зв’язку з отриманими результатами, учені переконують людей у ??тому, що краще відмовитися від шкідливого ??напою, замінивши його звичайною водою, ну або в крайньому випадку – соком з фруктів.

Вчені провели дослідження на гризунах, даючи їм регулярно пити солодку газовану воду. Через місяць пацюки стали поводитися гіперактивно і практично у всіх спостерігалися зміни в клітинах мозку. Після цих результатів у вчених абсолютно не залишилося сумнівів у тому, що газована вода вбиває організм в прямому сенсі слова, провокуючи ожиріння, рак, крихкість кісток, цукровий діабет, а найстрашніше – проблеми з мозком, які можуть завершитися або раком мозку, або хворобою Альцгеймера або іншими, не менш жахливими хворобами….

Натхнення: hronika.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button