Людина

Дослідження: Жінки думають про гроші частіше, ніж про секс

Австралійські фахівці провели дослідження і дізналися, що жінки частіше думають про гроші, ніж про секс, а у чоловіків – все навпаки. При цьому фахівці вважають, що у подібній ситуації є раціональне пояснення.

Опитування проводила комерційна компанія, яка дізналася думку жителів Австралії. Виявилося, що майже половина (49%) людей про секс думають рідше, ніж про гроші. При цьому відповіді в залежності від статі відрізняються дуже сильно. Серед жінок число подібних варіантів досягало 59%, а серед чоловіків, навпаки, було мінімально – 38%. Фахівці відзначають, що не варто інтерпретувати їх дослідження, як спробу зміцнити гендерні стереотипи і сказати, що представниць прекрасної статі цікавлять тільки гроші, а чоловіків – тільки секс.

На їх думку, у такій статистиці є цілком обґрунтовані соціальні та економічні причини, що грунтуються на укладі життя звичайних австралійців. Згідно з іншими дослідженнями, частіше за сімейний бюджет відповідають саме жінки, тому вони змушені більше думати про гроші, ніж чоловіки. Також представниці прекрасної статі в цьому питанні є більш відповідальними, тому у них не виходить зосередитися на інших питаннях, поки у них існують сумніви щодо фінансового стану сім’ї. Чоловіки до цих питань ставляться більш спокійно і схильні покладатися на своїх обраниць, тому рідше думають на ці теми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button