Гумор

Незвичайні борделі

Бордель «Alien Cathouse»

Розташований в 90 милях від Лас-Вегаса бордель дозволяє своїм клієнтам «розслабитися» з жінками, одягненими і загримованими під інопланетянок.

foto_cikavosti_10.08.2014-06_resized

«Секс на колесах»

Зараз проституція у Франції легальна, а до 2003 р місцеві жриці кохання підходили до справи творчо. В Ліоні на міських і приміських вулицях можна було побачити цілу колону білих автофургонів. Відкриті двері означали, що господиня готова до прийому відвідувачів, закрита символізувала, що потрібно почекати.

Екологічний бордель

У Берліні є публічний будинок, господарі якого піклуються про навколишнє середовище і надають знижки клієнтам, що приїхали на велосипеді або на громадському транспорті. Знижка сприяє залученню 3-4 нових клієнтів на тиждень, що в умовах економічного спаду вже не погано.

Читайте також: Голландські повії забажали пенсійної рівності нарівні з футболістами

Бордель «Зоряні війни»

В Лос-Анджелесі недавно відкрився нічний клуб і публічний будинок, в яких працівниці секс-індустрії вбрані виключно в костюми героїв «Зоряних воєн«. Найбільшим попитом серед відвідувачів і відвідувачок цих закладів користуються співробітники в костюмах стормтруперів.

Бордель «Великдень»

Цей бордель знаходиться в німецькому місті Кельні і є найбільшим публічним будинком в Європі. В 12-поверховому будинку загальною площею 2694 квадратних метрів приблизно 120 повій обслуговують більше тисячі клієнтів в день.

Безкоштовний бордель

У Чехії є бордель, де клієнтів обслуговують безкоштовно, але з однією умовою – статевий акт транслюють як реаліті-шоу в інтернеті, а також по супутникових і кабельних телевізійних каналах по всій Європі, а в найближчі роки збираються транслювати і в США.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button