Головна / Наука / Людство очікує епоха дирижаблів, вважають футурологи

Людство очікує епоха дирижаблів, вважають футурологи

У найближчому майбутньому людство чекає справжня епоха дирижаблів. Принаймні, так вважають футурологи. Незалежні експерти припускають, що переваги дирижаблів перед літаками незабаром буде оцінені належно і люди пересядуть на цей більш безпечний і економічний вид повітряного транспорту.

Незалежні експерти не дарма пророкують майбутнє за дирижаблями, так як цей повітряний транспорт має ряд значних переваг перед літаками. Це і його надійність, економічність, так як він зможе перевозити одночасно величезні кількості людей і великовантажних автомобілів. Крім того, експерти акцентують увагу на тому, що дирижабль є таким собі круїзним авіалайнером, на якому можна розмістити все необхідне для комфортних перельотів, аж до басейнів.

Те, що на початках літакам було віддано перевагу перед дирижаблями, незалежні експерти вважають спеціально влаштованою аферою компаній, що займаються літакобудуванням. Так, для прикладу наводиться приклад найбільшого краху одного з перших дирижаблів класу цеппелін в світі. В 1937 році з незрозумілих причин один із найбільших дирижаблів ХХ століття LZ 129 «Гінденбург» впав на землю і загорівся. Причин загадкової аварії ніхто толком не розслідував, натомість у ЗМІ з’явилися публікації про смертельну ненадійності такого виду повітряного транспорту, і про дирижаблі було забуто.

Однак футурологи пророкують епоху відновлення дирижаблів і повсюдного їх використання, так як в даний час розвиток технологій ґрунтується в першу чергу на економічності та безпеці, а в цих областях дирижабль дасть фору будь-якому літаку.